O nas

O nas

Ponad 20 lat pracy i zdobyte doświadczenia w branży metalowej skłoniły właściciela firmy Zakład Metalowy ADAMET do uruchomienia własnej działalności gospodarczej. Priorytetem w działalności firmy jest stawianie na najwyższą jakość wytwarzanych elementów metalowych, zarówno stalowych, jak i z metali kolorowych oraz świadczonych usług. Od 2014 roku, kiedy powstała firma, nasza jakość, terminowość i rozsądne ceny pozwoliły na zwielokrotnienie produkcji i zwiększenie zatrudnienia. Pozwoliło to nawiązać współpracę z wieloma firmami w podobnej branży, jak również sprzedaż naszych wyrobów do innych odbiorców, w tym Urzędów Gmin, Szkół, Zakładów Gospodarki Komunalnej, hurtowni, sklepów i odbiorców indywidualnych.

Wartością dodaną w naszej działalności jest znajdowanie niszy rynkowej i konstruowanie urządzeń dotychczas niedostępnych lub dostępnych, ale o znacznie niższej jakości.

Nowoczesny park maszynowy i wysokie kwalifikacje pracowników firmy, pozwalają nam patrzeć z optymizmem w przyszłość i dążyć do dalszego rozwoju firmy.