Menu Zamknij

O firmie...

           Zakład Metalowy Adamet powstał w 2014 roku. Trzydziestoletni staż pracy w branży metalowej skłonił właściciela firmy ZM Adamet do uruchomienia własnej działalności gospodarczej. Od samego początku firma postawiła sobie jasny cel. Tym celem była najwyższa jakość wyrobów, zadowolenie klientów, oraz zgromadzenie wartościowych pracowników, którzy będą się z firmą utożsamiać i brać czynny udział w jej rozwoju.

          Dzisiaj, po siedmiu latach działalności, wszystkie nasze cele zostały zrealizowane. Nie spoczywamy jednak na laurach, tylko w dalszym ciągu się rozwijamy, wdrażamy na rynek nowe produkty i cieszymy się coraz większą liczbą zadowolonych klientów. Dbamy o nich oferując im wyroby najwyższej jakości, terminowość dostaw oraz ceny z którymi trudno konkurować.

          W okresie pierwszych kilku lat działalności, nasza firma stała się największym konstruktorem i producentem znanych nie tylko w Polsce różnego rodzaju rozwijaków. Są to specjalistyczne urządzenia wspomagające pracę instalatorów w branży elektrycznej, energetycznej, instalatorów sieci teletechnicznych i telekomunikacyjnych. Nasze rozwijaki cieszą się ogromną popularnością wśród instalatorów ogrzewania podłogowego, instalacji wodnych i wszystkich innych, opartych o rury PERT, PEX, HDPE, PE.

          W krótkim czasie z firmy „garażowej „ staliśmy się firmą operującą na powierzchni prawie 2 tysięcy m. kw.

          Nasz produkcja to nie tylko rozwijaki. Zajmujemy się również produkcją garaży metalowych, wiat, hal, zadaszeń, ogrodzeń, bram, w tym także automatycznych, barierek, stojaków, regałów a także wyposażenia dla hurtowni, magazynów i sklepów.

          W naszej produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Wszystkie miejsca wrażliwe, lub narażone na korozję są galwanicznie zabezpieczane lub malowane proszkowo. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprostać każdemu zamówieniu.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby fizyczne. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Idż do sklepu...