O FIRMIE

Rozwijaki stalowe

Producent kołowrotków do rozwijania rur i kabli

Zanim w 2014 roku powołano do życia Zakład Metalowy Adamet jego właściciele przez dwadzieścia lat zdobywali doświadczenia w branży metalowej. Tak długa praktyka pozwoliła nowopowstałej firmie na szybkie rozwinięcie zawansowanych projektów, których osią stało się konstruowanie oraz produkcja wysokogatunkowych wyrobów metalowych.

Od samego początku firma Adamet postawiał na konstrukcję i produkcję specjalistycznych rozwijaków  do rur PERT, HDPE, PE, PEX, rozwijaków do kabli, peszli, przewodów oraz podobnego asortymentu wymagającego zwijania. Te produkty zostały z entuzjazmem przyjęte przez rynek ciesząc się wciąż ogromnym zainteresowaniem instalatorów systemów nawadniania, ogrzewania podłogowego, elektromonterów, instalatorów sieci komputerowych i wszystkich tych, którzy mają dość plątających się kabli i rur. Nasze kołowrotki do rozwijania kabli i rur trafiły także do hurtowni i sklepów jako niezbędne wyposażenie ułatwiające sprzedaż towarów.

Zainteresowanie rynku oraz wysoka ocena naszej sztandarowej produkcji rozwijaków pozwoliły naszej firmie na „rozpostarcie skrzydeł” i zwielokrotnienie produkcji oraz zwiększenie zatrudnienia. Od pewnego czasu dostrzegając inne szanse biznesowe zajęliśmy się produkcją bram przesuwnych i skrzydłowych, garaży blaszanych, barierek balkonowych i balustrad. Wyspecjalizowaliśmy się w budowie zadaszenia przystanków, zadaszenia schodów i zadaszenia tarasów. Jako producent ogrodzeń realizujemy zamówienia indywidualne i dla firm szczególnie na terenie Małopolski.

Uzupełnieniem naszej działalności jest świadczenie powiązanych z branżą metalową usług dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Na przestrzeni kilku lat naszej działalności zyskaliśmy sobie miano solidnej i profesjonalnej firmy, która pochwalić się może liczną rzeszą usatysfakcjonowanych klientów. Jesteśmy przekonani, że zapracowaliśmy na to rzetelną pracą, wysoką jakością produktów oraz terminową realizacją zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

Pobierz ofertę w formacie PDF

pert hdpe rolkowe przewody zestaw
Rozwijaki do rur PERT, PEX. Ogrzewanie podłogowe. Rozwijaki do rur HDPE, PE. Systemy nawadniania. Rozwijaki rolkowe do rur HDPE, PE, PERT, PEX. Rozwijaki do kabli i przewodów. Zestaw rozwijaków dla sklepów i hurtowni.